Tina
301112

LJUSSTAKAR, ett par, tenn. Petter Höijier Örebro verksam 1796-1819/20.

Kvadratisk bas på fyra fötter. Kvadratiskt konad mittstam. H 31.

Slitage, repor, anlöpningar

Lähtöhinta
5 000 SEK