Korut
301115

RING, 14K guld med grön glassten, art deco. Vikt ca 2,4g.

Str 17,25/54. Grön fasetterad glassten. Stämplat "BJ".

Repor. Slitage. Små glasstenar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK