HELMUT NEWTON, "Capri at night", 1977, offsetlitografi, sign.

Ur mappen "Special Collection", numr 13/24. Bildstrl ca 35 x 23.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
6 000 SEK