BESTICKUPPSÄTTNING, 20 delar, silver, GAB Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, total vikt 844g.

7 bordsgafflar (l 18), 6 bordsknivar (l 20), 7 bordsskedar (l 18).

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK