BARSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft.

Dekor i lack. Dörrar samt uppfällbar skiva med bakomliggande barinredning. L 80, b 40, h 98.

Smärre slitage. Repor samt fläck på skivan. Baksidan med borrat hål.

Lähtöhinta
3 000 SEK