MATSERVIS

67 delar, flintgods, "Woodland", Baker & Co England, 1800/1900-tal.

Tryckt dekor i blått av landskap m hästekipage. 1 terrin med lock, 6 karotter med lock L33, 5 uppläggningsfat L 32-34, 2 runda uppläggningsfat, 1 kakfat, 2 mindre skålar L 22, 2 såsskålar på fot, 24 mattallrikar diam 25, 11 assietter diam 20, 12 djup tallrikar diam 26, 1 serveringsskål.

Esineen kunto

En del av servisen är äldre och blekare i trycket. Mindre bruksslitage och naggar, dock delar av godset m värme-krackeleringar. Det största fatet m nagg samt ngn mattallrik m mindre nagg.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä