Daniel Sherrin

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1868-1940)
Daniel Sherrin

DANIEL SHERRIN, olja på duk, sign.

Landskap i solnedgång. 62 x 91.

Obetydliga färgbortfall. Lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK