Kellot
301890

BORDSPENDYL, Gamleby Tenn, 1900-talets mitt.

Fanerad med jakaranda. Dekor av tennlister. Pendel och nyckel finns. H 33.

Tenndekor något fläckad. Några repor. Ej funktonstestad.

Alkuperä - Provenienssi

Konstnären Hilding Bosslers kvarlåtenskap.

Lähtöhinta
2 000 SEK