SALT- OCH PEPPARKAR, SENAPSBURK SAMT SALTSKED, silver, Birmingham 1907/1908. Vikt ca 153 g.

Märkta Terry & Co, Manchester. Jugenddekor av stiliserat bladverk. Senapsburk med blå glasinsats. Saltkar med insats av klarglas. Saltkarets H 7.

Smärre repor. Senapsburkens lock med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

97. Rolex, GMT-Master II, "Pepsi", ca 2000.
Lähtöhinta
95 000 - 105 000 SEK
Tarjoushistoria
115 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
110 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
105 000

tarjouksesi
100 000

tarjouksesi
95 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
115 000 SEK