Vladimir Velickovic

(Ranska, Syntymävuosi 1935)
Vladimir Velickovic
(Ranska, Syntymävuosi 1935)

VLADIMIR VELICKOVIC, mapp med 8 etsningar, sign o dat 1917, numr 66/99

Studier av människokroppen i rörelse. Bladstrl 58 x 40.

Slitage. Enstaka veck, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet