Stolar, "Safari" troligen Erik Wörts, Danmark, 1900-talets mitt.

Stomme i bok samt delvis stoppad linneklädsel. Ena stolen med armlän i skinn.

Slitage, blekt samt fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK