SOFFA, enligt uppgift Dux. 1900-talet slut.

3-sitssoffa. Ljusgul klädsel. Lösa dynor, avtagbar klädsel. Ryggdynor stoppade med dun. L 200, H 70, B 80. Armlänsskydd medföljer.

Obetydligt slitage samt fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK