SKULPTUR, trä o mässing, Hagenauer Wien, 1900-talets mitt

Stående kristusfigur. Fotplatta, händer och ansikte i mässing. H 29.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

2. IWC, Ingenieur, Midsize, ca 2007.
Lähtöhinta
24 000 - 34 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK