Lasi Lasit & lasiastiat
302953
REMMARE, glas, 15 st, 1900-talets mitt.

Fot i gult glas med utsvängd fot med tvärspår,kuppa med dekor av stiliserade druvklasar. H 14, diam 9.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Nagg. Ett hålnagg på en fot.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK