303066
VAS samt FAT, silver, bla. Axel Larsson, Helsingborg, 1924. Totvikt 484.

Vas med organisk dekor, h 15. Fat, Carl H. Davidson, Kristianstad. Arkitektonisk dekor, Christianstads Skytteklubb, l 31.

Vas med gravyr. Fat med gravyrer. Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK