SKRIVBORD, England. 1900-talets början.

Mahognyfanér. Två lådor i sargen. Hjulförsedda ben. H 82-84, L 60, B 50.

Slitage. Repor. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 800 SEK