PRYDNADS- / DRYCKESHORN

Nyrenässans, sent 1800-tal.

Horn med lock i mässing med knopp i form av mansfigur med hjälm och sköld. Dekor på horn i mässing formad till druvor, vinblad och blomsterrankor. På svartmålad sockel. H 67.

Esineen kunto

Horn med spricka. Bucklor i dekor och lock. Sockel med omfattande färgbortfall.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä