PARTI SILVER, 14 delar, bla Borgila, 1935. Tot vikt ca 377g.

Tesil med träskaft, kniv med skaft i ben, tre knivar, sju skedar i olika strl, salladssked.

Slitage. Repor. Anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK