PARTI TÅGSET, Märklin, Tyskland 1900-talets mitt.

Diverse vagnar.
Diverse träd och byggnader.
2 transformatorer.
Skenor och växlar m.m.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Säljs i befintligt skick. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK