Korut
304322

ARMBAND OCH HÄNGE, 18 k guld.

ARMBAND OCH HÄNGE, 18 k guld.

Hänge med skuren snäckskalskamé (L 2,7). Armband med berlocker, vikt 5 g (L 18).

Obetydliga repor. Armbandet med smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK