Kellot
304401

HERRARMBANDSUR, 18k guld, Certina, "Jubileumsur", 2000-tal.

Analog, safirglas, guldfärgad urtavla med datium, timmar och minuter. Diam ca 3. Originalarmband i svart präglat läder, l 25.

Gravyr, smärre bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK