DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

Fanerat med valnöt. 2 sarglådor. Uppsats med 2 lådor. Beslag av trä. L 105. B 61. H 85.

1 lådknopp saknas. Repor. Slagmärken. Smärre fanerskador. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK