STOLAR, 4 st, Chippendalestil, England, troligen sent 1800-tal.

Mahogny. Rygg med genombruten dekor, claw and ball fötter, sits med blodröd skinnklädsel.

Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK