SIDEBOARD, Svenska Möbelfabriken, Bodafors, 1920/30-tal.

Björk. Rak form med två skåp. Snidad reliefdekor. L 143, b 47, h 76. Nyckel finns.

Slitage. Skivan med ytslitage. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

404. Gladys Nilsson, Probably from the 'Domestic Goddess Series'.
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK