305761
SOFFBORD samt FÅTÖLJER, ett par, "Modus", Christian Vedel, Danmark, 1960-tal.

Fåtöljer, stomme i jakaranda, armlän och rygg i svart skinn, lös sittplymå i svart skinn. Bord med glasskiva, Bord med glasskivor, den undre glasskivan med träfanér. L 55, B 55, H 33.

Slitage, ställvis kraftigt. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 000 SEK