BÖCKER, 2 st, Christo and Jeanne-Claude, signerade. Samt Peggy Guggenheims samling från Venedig, signerad 19:e dec, 1966

Utställningskatalog från Moderna Museet, Stockholm "Peggy Guggenheims samling från Venedig"; Christo and Jeanne-Claude, "The Gates" samt "Works from the Lilja collection", signerade.

Smärre slitage. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

392. Elke Krystufek, 'One of you'.
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
80 000 SEK