TEVAGN / BRICKBORD, Nybro, 1900-talets mitt.

Brickor av teak. Två plan. Ihopfällbar stomme. Fyra hjul. Brännmärkt. Diam 46, H 68.

Hjul med obetydligt slitage. Repor. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK