VÄGGBELYSNING, ett par, Artemide, Design: E. Giamondi, Modell: Stria, 1980-tal.

Svart plastkors med vit plåtskärm. H 40, b 36.

Enstaka rispor och repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
4 000 SEK