SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Björk, 4 lådor, översta med nedfällbar klaff samt lådinredning. L 110 b 54 h 99. Nyckel finns.

Slitage. Sprickor. Mindre fläckar. Skador. Fanerlagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK