Kellot
310239

HERRARMBANDSUR, Omega, 18k guld, bär dat 1977.

Manuell, datum, silverfärgad urtavla, plexiglas, boett blank och matterad, diam 3,5. Svart läderband ej Omega.

Gåvogravyr på bakboett. Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor på boett och glas.

Lähtöhinta
2 000 SEK