SKÅP, 1900-talets senare hälft.

Röd bok/fanér. Upptill 2 dörrar med bakomliggande hyllinredning. Nedtill 2 dörrar. 2 lådor i sargen. Etikettmärkt: J.O Carlssons Möbelindustri, Vetlanda, Sweden. Nyckel finns. L 101, b 42, h 170.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK