31841
PARTI KINESISKT, 8 delar, porslin, sten, 1800/1900-tal.
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Dekor i underglasyrblått. Vas, 6 udda fat, kopp med handtag. H 5-15. Diam 10-13.

Alla delar med sprickor och nagg. Koppen och två fat med lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK