32639
STEREOSKÅP MED BILDER, ca 60 delar, sent 1800-tal.
StereoskÅp med bilder, ca 60 delar, sent 1800-tal.

Stereoskåp av trä. 2 lådor med inglasade stereoskåpbilder från London, Paris, Rom, Tyskland, Grekland mfl platser och länder. L 17-33.

Slitage och stereoskåpet med senare komplettering. Flera bilder med skadade glas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK