STEREOSKÅP MED BILDER, ca 60 delar, sent 1800-tal.

Stereoskåp av trä. 2 lådor med inglasade stereoskåpbilder från London, Paris, Rom, Tyskland, Grekland mfl platser och länder. L 17-33.

Slitage och stereoskåpet med senare komplettering. Flera bilder med skadade glas.

Lähtöhinta
1 500 SEK