PARTI DIVERSE, 7 delar, silver, bla Gewe, 1900-tal.

Uppläggningssked, tårtspade, 2 tesilar nålfat mm. L 8,5-24,5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK