PARTI FOTOGRAFIER, 20 st, flesta av fotograf Sibbe Malmberg, Stockholm sent 1800-tal.

Interiörfoton från högborgerlig bostadsvåning resp familjefoton. Bildstorl 22 x 28.

Slitage och skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK