34989
SCHATULL PÅ BENSTÄLLNING, 1800-tal.
Schatull pÅ benstÄllning, 1800-tal.

Schatull med uppfällbart lock samt en låda. Ytterligare en låda i benställningen på fyra kopplade ben. L 53, b 33, h 80.

Kraftig fanérskada. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK