VAS. Keramik. Jugend, 1900-talets början. Sign Schwarz.

Grönbrun med plastisk dekor av vass och fiskar samt sjöjungfrupojke. H 29.

Smärre nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

343. Lena Cronqvist, 'Rökrummet' (The Smokkin Room).
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK