35889
SOFFA, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Soffa, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Vitmålad med guldmålad dekor. Svängda gavlar. Fyra kannelerade framben, två raka bakben. Stoppad rygg och sits. L 174, djup 64.

Slitage med smärre färgbortfall, ett skadat framben.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK