36399
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft. Proveniens: Git Gay.
Skrivbord, rokokostil, 1900 talets andra hälft.
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay

Fanerat med mahogny, jakaranda och valnöt. Svängd profilerad skiva delvis klädd i brun gallon, i sargen tre lådor. Rik dekor av bronsbeslag. L 176, b 94, h 80.

Smärre fanérskador, slitage. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
15 000 SEK