BRICKA, silver, nygotik, möjligen Frankrike eller Portugal, 1800-talets mitt.

Rund med genombruten kant, fyra genombrutna tassfötter med nygotisk dekor. Diam 29, h 5.

Slitage och repor samt smärre bucklor. graverad stöldskyddsmärkning i botten.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

393. Beverly Baker, 'Untitled'.
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
6 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
6 500 SEK