Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad.

Sommarlandskap med stuga. 68x98 cm.

Sedvanligt ytslitage, krackelyrer.

Vasarahinta
0
0
0
Lähtöhinta
25 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)