36771
TERRIN, porslin, Kina, Qianlong, sent 1700-tal.
Terrin, porslin, kina, qianlong, sent 1700-tal.

Oktagonal form med dekor av flodlandskap och pagoder, hänklar i form av djurhuvuden. Snäckformad lockknopp. L 31, h 22.

Slitage och repor samt nagg. Locket med stor lagning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK