Valaisimet Muut
36847
GOLVARMATUR, patinerad metall och marmor, 1920/30-tal.
Golvarmatur, patinerad metall och marmor, 1920/30-tal.

Tre ljuspunkter. Kanellerad stam avslutad med delvis godronnerad kula på tre fötter. Rund fotplatta i marmor. H 173.

Slitage. Spricka i marmorskivan.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK