SYBORD, Karl Johan-stil, 1800-talets andra hälft.

Mahogny, pelarben med skuren bladhölsterdekor, tre fötter. L 54, b 41, h 79.

Delar av lådinredningen saknas. Slitage. Fanerkompletteringar.

Lähtöhinta
800 SEK