37375
SYBORD, Karl Johan-stil, 1800-talets andra hälft.
Sybord, karl johan stil, 1800 talets andra hälft

Mahogny, pelarben med skuren bladhölsterdekor, tre fötter. L 54, b 41, h 79.

Delar av lådinredningen saknas. Slitage. Fanerkompletteringar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK