37383
KARMSTOLAR, ett par, barockstil, tidigt 1900-tal.
Karmstolar, ett par, barockstil, tidigt 1900 tal

Hög rygg, svängda karmar, svarvat underrede, tassfötter. Klädd och stoppad rygg och sits.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK