37501
PARTI KLÄDER, 6 delar. Proveniens: Git Gay.
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay
Parti klÄder, 6 delar.
proveniens: git gay

Rosa sjal med fransar. Beige poncho med syntetiska pälsfransar. Fuskpälskrage. Gul syntetponcho. Blå tunn blus med glittermönster. Beige/silverfärgad blus med paljetter.

Fläckar, smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK