PARTI KLÄDER, 6 delar. Proveniens: Git Gay.

Rosa sjal med fransar. Beige poncho med syntetiska pälsfransar. Fuskpälskrage. Gul syntetponcho. Blå tunn blus med glittermönster. Beige/silverfärgad blus med paljetter.

Fläckar, smärre skador.

Lähtöhinta
600 SEK