BOKSKÅP, 1920/30-tal, Nordiska Kompaniet.

Valnöt, dörrpar nedtill, upptill hyllor. Tassfötter. Etikettmärkt baktill. Nyckel. L 150, B 34, H 170.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK