OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå. 1800-tal

Damporträtt, sign. "TSL YORK". 25x20. Skulpterad ram. A tergo etikettmärkt,
"Biggs and Sons, carvers, gilders and. picture restorers, Bond Street London."

Ytsmuts, retuscher samt några sprickor i ram. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
5 000 SEK